بایگانی نوشته‌ها


یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران به پایان رسید

یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران به پایان رسید

​جشنواره‌ای برای انتخاب برترین وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل ایران. جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.​

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی برگزار خواهد شد

اولین کنفرانس بازاریابی محتوایی برگزار خواهد شد

​احتمالا با «بازاریابی محتوایی» پیش از این برخوردهای زیادی داشته‌اید و درباره‌اش شنیده‌اید. اولین دوره از کنفرانس بازاریابی محتوایی ایران در اسفند سال ۹۷ در تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد دو روزه، مجرب‌ترین متخصصان این حوزه به ایراد سخنرانی پرداخته و تجارب خود را با مخاطبین به اشتراک می‌گذارند.​

سوپر اپلیکیشن اسنپ در راه است

سوپر اپلیکیشن اسنپ در راه است

اسنپ اقدام به رونمایی از لوگوهای یکپارچه برای زیرمجموعه‌های خود کرد. این حرکت و تغییر بصری نشان دهنده یک تغییر بزرگتر بود. تغییری که پیش از این نیز توسط اسنپ اعلام شده بود. «سوپر اپلیکیشن اسنپ»یک برنامه همه کاره که تمامی خدمات زیرمجموعه‌های اسنپ را شامل می‌شود و کاربران به کمک آن دیگر نیاز به نصب چندین برنامه را ندارند.

بررسی جایگاه کلمات در گوگل با FatRank

بررسی جایگاه کلمات در گوگل با FatRank

اگر شما هم یک وب‌سایت اینترنتی داشته باشید، حتما به این مشکل برخورده‌اید که کدام کلمات کلیدی شما در گوگل وجود دارند و در کدام صفحه هستند. در این مطلب به بررسی یک ابزار حرفه‌ای و کاربردی برای پیدا کردن جایگاه کلمات در گوگل می‌پردازیم.

درباره‌ی نویسنده
من محمدرضا رحمانی، از سال ۱۳۸۳ در حوزه آنلاین و وب فعال‌ هستم. هم اکنون نیز مدیر وب سایت Rond.ir و مدیراجرایی niniSite.com هستم.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...