10سال پیش که پلتفرم Rond را راه‌اندازی شد، خودمان هم فکر نمی‌کردیم که روزی میزبان میلیون‌ها شماره‌ی خاص و منحصربفرد باشیم. اما این رویا به واقعیت پیوست و اکنون وب‌سایت Rond.ir به عنوان اولین و بزرگترین پلفترم خرید و فروش شماره‌های رند تلفن‌همراه و ثابت، همچنین دامنه‌های اینترنتی یونیک شناخته می‌شود. این اتفاق، بدون تردید با همراهی و مشارکت تک تک کاربران رند ایجاد شده است و همه‌ی ما در این اعتبار و افتخار سهیم هستیم.

در این مدت، شاهد ایجاد و رشد کسب‌وکارهای مختلفی در کنار رند بوده‌ایم و خوشحالیم که توانسته‌ایم سهمی هرچند کوچک در اعتلای فضای تجاری و کسب‌وکار کشورمان داشته باشیم. رند حالا یک خانواده‌ی 150.000 نفری‌ست و افراد بسیاری در طول این مسیر به عنوان همکار در خلق این تجربه‌ی هیجان‌انگیز کنار ما بوده‌اند.  


اعداد بزرگ از عددهای کوچک آغاز می‌شوند

اولین شماره در تاریخ ابتدای بهمن 1387 در رند ثبت شد و حالا ده سال از آن روز می‌گذرد. ما طی این مدت تمام تلاش خود را به کار بستیم و با استمرار در خدمت‌رسانی، آهسته آهسته خود را به موقعیت کنونی رساندیم. هنوز هم برای ما تک تک مشتریان‌نمان مهم‌اند، رضایت‌شان اولویت اصلی ماست و تلاش ما برای بهبود سرویس و توسعه‌ی خدمات پایان‌ناپذیر است.  


همراه و قدردان شما بوده و هستیم

رند از ابتدا خدمات خود را به صورت کاملا رایگان به کاربران خود ارائه کرده و می‌خواهد با جدیت تمام به این مسیر ادامه دهد. مهمترین دستاورد ما در طی این سال‌ها، صدها هزار کاربر وفادار و همراه است که ضمن اعتماد به این پلتفرم، ما را در ساخت بزرگترین پایگاه اینترنتی در این حوزه همراهی کرده‌اند. ما به‌خاطر این همراهی به خود می‌بالیم و معتقدیم حیات و رشد رند.آی‌آر وابسته به حفظ کیفیت و شیوه‌ی ارائه‌ی سرویس است.


منتظر رکوردهای جدیدتری باشید

اما این تازه اول راه است! Rond.ir حالا اهداف بزرگ‌تری دارد و برنامه‌های مفصلی برای توسعه‌ی خدمات و امکانات خود در پیش گرفته است.  بدون شک ایجاد محیطی کاربرپسند و کارآمد برای کاربران مختلف کار چندان ساده‌ای نیست و ما به خوبی به حساسیت‌ها، انتظارات و نیازمندی‌های کاربران خود واقفیم. در همین مسیر، تمام توان و تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا محصول خود را به نحو احسن توسعه داده و امکانات درخواستی را با اولویت آماده و ارائه کنیم.


رند با شما یک خانواده است و این خانواده در کنار هم، مسیر بهبود و تعالی را می‌پیماید. افتخار عبور از مرز 2میلیون شماره رند را به تک تک اعضای خانواده‌ی رند تبریگ می‌گوییم و امیدواریم که به زودی شاهد اعدادی هیجان‌انگیزتر و قصه‌های جذاب‌تری از رند باشیم.