اولین استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی اراک به موضوع هوشمندسازی و توسعه هوشمندسازی انرژی، یکم تا سوم اسفندماه در شهر اراک برگزار می‌شود. دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام در این رویداد، از حضور منتورها و اساتید مختلف استفاده نمایند. برای ۴۰ نفر از شرکت کنندگانی که از شهرهای دیگر (به جز شهر اراک) در این رویداد شرکت کنند، اسکان در نظر گرفته خواهد شد. اولویت اسکان با افرادی می باشد که زودتر اقدام به تهیه و خرید بلیط کنند و هماهنگی‌های لازم را با دبیر اجرایی رویداد انجام دهند.

حامیان این رویداد دانشگاه صنعتی اراک، پارک علم و فناوری استان مرکزی، صندوق پژوهش و فناوری کریمه و آیکاوب بوده اند.

بنده نیز به عنوان داور رویداد، روز جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ در این رویداد حضور خواهم داشت.پیش رویداد استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی اراک

- برای اینکه با درک و آگاهی کامل در استارتاپ ویکند حاضر باشید، باید ابتدا در پیش رویداد شرکت کنید. پیش رویداد، دوشنبه ۱۹ آذرماه ۱۳۹۷ در حدود چهار ساعت برگزار خواهد شد.

- هر آنچه درباره نحوه برگزاری استارتاپ ویکند، نحوه ارائه ایده‌ها، معرفی مربیان (منتورها) داوران و مهمان‌های ویژه، معرفی کارگاه‌هایی که در طول رویداد برگزار خواهند شد و… باید بدانید، توسط مجری و تسهیلگر برنامه در پیش رویداد بیان خواهد شد.

- در پیش رویداد، از طریق اسکایپ با پویا محمدی از فنلاند درباره درآمد مالی استارتاپ‌ها در اروپا و چند نمونه و مثال از هوشمندسازی انرژی در اروپا و کشور فنلاند گفتگو خواهد شد.

- اجرای گروه موسیقی دانشگاه صنعتی اراک، مسابقه‌های جذاب در طول پیش رویداد و… از دیگر برنامه‌های پیش رویداد خواهد بود.

- برای شرکت در پیش رویداد که در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد، باید بلیت تهیه کنید. قیمت بلیت برای دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک ۳۰۰۰ تومان و برای سایر دانشجویان استان مرکزی ۵۰۰۰ تومان می‌باشد. قیمت بلیت برای سایر شرکت کنندگان نیز ۷۰۰۰ تومان خواهد بود.


معرفی تسهیلگر و منتورها

  - آرش سروری -تسهیلگر

  - کتایون سپهری - منتور

  - مصطفی خلیل‌نسب - منتور

  - سارا ستوده - منتور

  - اسماعیل نورمحمدری - منتور

  - مهدی معظمی - منتور

  - مهدی خادمی مقدم - منتور

  - مجید حصارکی - منتور

  - شهروز چرکچی - سخنران

  - پویا محمدی - سخنران

محمدرضا رحمانی

محمدرضا رحمانی


جهت تهیه بلیت می‌توانید از لینک زیر اقدام به خرید نمایید. همچنین کد تخفیف Rahmani نیز شامل تخفیف می‌باشد.

خرید بلیت